TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED   Õnneks!   * Peame oluliseks ka oma tundeid ning õpime nendest rääkima, neid väljendama ning austama TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED

TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED

Looduses viibimine on meie lemmik!

Tragid Kassid hindavad kõrgelt värsket õhku, aktiivset liikumist, ehedat keskkonda ning selles õppimist! Meist kasvavad kõige vägevamad ilmatargad ja me teame täpselt, milline nõges kõrvetab, milline mitte ja kuidas neil vahet teha. Vähemalt korra nädalas veedame terve hommikupooliku õues tegutsedes, samuti viibime alati õues ka õhtustel aegadel.

 

* Tragid Kassid teavad, et hea kaaslane on hooliv ja arvestav ning täpselt sellised me olla tahamegi. Me proovime alati käituda nii, nagu me tahaksime, et meiega käitutakse ja saame suurepäraselt aru, et vaid siis on meil kõigil mõnus koos mängida ja õppida.

 

* Õpetajate ja lastevanemate koostöös sünnib mõnus sünergia ning usalduslikud ja soojad suhted peredega on meie arust kõige ilusa ja hea aluseks. Pingutame selle nimel ja väärtustame seda kõrgelt!

 

* Tragide Kasside tüdrukutele võib meeldida sinine värv täpselt sama palju, kui Tragide Kasside poistele võib meeldida roosa! Meie rühmast ei leia poiste ega tüdrukute mänguasju, vaid kõik lapsed võivad mängida kõikide mänguasjadega. Õnneks!

 

* Peame oluliseks ka oma tundeid ning õpime nendest rääkima, neid väljendama ning austama.

TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED
TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED
TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Leia meid ka Lotte Facebook`st: 
Tartu Lasteaed Lotte
https://et-ee.facebook.com/people/Tartu-Lasteaed-Lotte/100002350987851

Eliis.ee
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda: https://eliis.eu

Ligipääsetavus

Ratastooliga välisustest sissepääsul  on ukse avamisel vaja abi.
Lasteaed 1-korruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole.
Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees.

 

 

Veebilehe disain ja CMS

TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED

Looduses viibimine on meie lemmik! Tragid Kassid hindavad kõrgelt värsket õhku, aktiivset liikumist, ehedat keskkonda ning selles õppimist! Meist kasvavad kõige vägevamad ilmatargad ja me teame täpselt, milline nõges kõrvetab, milline mitte ja kuidas neil vahet teha Vähemalt korra nädalas veedame terve hommikupooliku õues tegutsedes, samuti viibime alati õues ka õhtustel aegadel

TRAGIDE KASSIDE VÄÄRTUSED

www.lottela.ee © 2020 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!