Paide Pähklijäneste väärtused   Paide Pähklijäneste väärtused

Paide Pähklijäneste väärtused

Oleme erinevas vanuses, erinevate huvidega, erinevate iseloomudega perekond Pähklijänesed. Üks on meil ühine - püüame olla Paid. Vahel tuleb see meil välja lihtsalt, vahel peame kõvasti pingutama.  Meile on tähtis üksteisega sõbralikult hakkama saada, siis on mängimine ja õppimine mõnus.  See on meie arvates kõige suurem tarkus. Hommikul, kui oleme oma emad ja isad tööle saatnud, hakkame toimetama oma armsates pesades. Need pole mõned ürgjäneste urud nagu Lotte raamatus. Meil on ultra moodsad, meie enda disainitud, sisustatud ja sissemängitud pesad, kus saame ehitada, teatrit mängida, ameteid proovida, joonistada, tähti ja numbreid õppida, süüa teha, raamatuid vaadata, tähtsaid jutte rääkida, muinasjutte jutustada ja veel palju, palju muudki teha. Pähklijäneste rahvusmäng on pähklijänes põõsas. Meile meeldib kui emad- isad, või teised suured inimesed meile vahel külla tulevad ja meiega mängivad või midagi uut näitavad- õpetavad.  Pähklijänestele on tähtis loodus. Et me looduses elamist päris ära ei unustaks, käime õppekäikudel väljas ilmaelu uurimas. Ka on meil olemas peenar, kus kasvatame nii lilli kui juurvilju ning kompostikast. Üks tubli Pähklijänes teab endakasvatatud porgandi väärtust! Õues kasvab Pähklijäneste puu- sarapuu.

 

Paide Pähklijäneste väärtused
Paide Pähklijäneste väärtused

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Paide Pähklijäneste väärtused

Oleme erinevas vanuses, erinevate huvidega, erinevate iseloomudega perekond Pähklijänesed Üks on meil ühine - püüame olla Paid

Paide Pähklijäneste väärtused

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!