Projektid, milles osaleme Samuti saavad meie maja suured ja väikesed õppida hoolitsema permakultuuripeenarde eest (seda kevadel koos herr Rabarberiga) ning veebruarikuus kutsub Lotte kõiki sõpru maitsma meie lasteaia lõunasööki ja seda terve nädala vältel! Meelte Kooli tunni videot saab vaadata SIIT !   Toidusündmuste sari Tirin on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluvast Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammist, korraldust toetavad Leader tegevusgrupid Projektid, milles osaleme

Projektid, milles osaleme

Projektid, milles osaleme

DISEM - Digital Impulses and Skills for Education and Management in day-care centers/schools (4-10 years) ehk "Digipädevused lasteaias ja koolis". See Erasmus+ rahvusvaheline projekt sai alguse 2021.a sügisel ning saab läbi 2023.a kevadel. Projektis osalevad lasteaiad/päevakeskused Eestist (meie lasteaed), Taanist, Tšehhist ja Saksamaalt.

Projekti sisu kokkuvõtvalt:

* digihariduse kontseptsioon ja praktika eri riikides

* digijuhtimine, -korraldus ja -suhtlus eri riikides
* töötajate meediapädevuste laiendamine

 

Loe rohkem SIIT

Projektid, milles osaleme

Projekt "Tartu Lotte Lasteaia laste ja õpetajate digipädevuste tõstmine"

 

Projekti eesmärk ja lühikokkuvõte

Projekti eesmärgiks on Tartu Lotte Lasteaia laste ja nende õpetajate digipädevuste tõstmine. Selleks, et digipädevuste kujunemist paremini toetada, on vaja vahendeid ning võimalust neid igapäevaselt kasutada. Viime läbi juhendatud ja eesmärgistatud tegevusi (noorematel 1-2x nädalas, vanematel 2-3x nädalas) ning võimaldame lastel kasutada digivahendeid ka vabamängus. Tegevuste tulemuslikkuse hindamiseks kasutame õppija digipädevuste hindamiskriteeriumit (https://digipadevus.ee).

 

Projekti tulemus

* olukord, kus lastele on rühma digipesas igapäevaselt kättesaadavad digi- ja robootikavahend(id) ning lisaks juhendatud tegevustele on need kättesaadavad ka laste vabamängus
* õpetaja oskab tegevuste planeerimisel arvestada viie digipädevuse hindamiskriteeriumiga (digipadevus.ee)

 

Toetuse summa: 2170,43 €

Projektid, milles osaleme

Tartumaa toidusündmuste sari Tirin

 

Meie lasteaed osaleb 2023/2024. õppeaastal Tartumaa toidusündmuste sarjas Tirin, mille raames saavad meie lapsed osa Meelte Kooli tundidest. Samuti saavad meie maja suured ja väikesed õppida hoolitsema permakultuuripeenarde eest (seda kevadel koos herr Rabarberiga) ning veebruarikuus kutsub Lotte kõiki sõpru maitsma meie lasteaia lõunasööki ja seda terve nädala vältel!

Meelte Kooli tunni videot saab vaadata SIIT!

 

Toidusündmuste sari Tirin on osa Euroopa kultuuripealinna Tartu 2024 põhiprogrammi kuuluvast Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammist, korraldust toetavad Leader tegevusgrupid.

Kontaktandmed
Tartu Lotte Lasteaed
Direktor VIIVE VELLEMAA, tel 5300 3060

Vastuvõtt: E 14.00-18.00, N 9.00-11.00

Lotte Facebook
Vaata lisaks Tartu Lasteaed Lotte Facebook

Eliis
Mugavamaks suhtlemiseks kasutame Eliisi keskkonda, vaata www.eliis.ee

Ligipääsetavus
Ratastooliga välisustest sissepääsul on ukse avamisel vaja abi. Lasteaed on ühekorruseline, lasteaial puudub lift. Juhtliiste ei ole. Invatualett asub esimesel korrusel. Parkimine võimalik lasteaia ees. 

Privaatsustingimused
Koduleht ei kogu, salvesta ega töötle kasutajaandmeid.

Veebilehe disain ja CMS

Projektid, milles osaleme

DISEM  - Digital Impulses and Skills for Education and Management in day-care centers/schools (4-10 years) ehk "Digipädevused lasteaias ja koolis" See Erasmus+ rahvusvaheline projekt sai alguse 2021

Projektid, milles osaleme

www.lottela.ee © 2024 Lotte Lasteaed » Ilmas mängust ei jää ilma!