Lasteaiakoha taotlemine

30.03.2015 võttis Tartu Linnavalitsus lasteaiakohtade taotlemiseks ja taotluste menetlemiseks kasutusele Tartu haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO. Lapsevanemal on võimalik esitada taotlus: ## ARNO kaudu- http:// www.tartu.ee/arno ##paberkandjal haridusosakonda või lasteasutusse Paberkandjal esitatud taotlused kannab haridusosakond ARNOsse. Loodame, et võimalikult paljud vanemad suhtlevad lasteaiakoha küsimustes ARNO vahendusel, kuna ARNOs toimub taotluste menetlemine ja seal on kõige terviklikum ja täpsem info. Uueks õppeaastaks kohtade pakkumine algab 1.märtsil.

30.03.2015 võttis Tartu Linnavalitsus lasteaiakohtade taotlemiseks ja taotluste menetlemiseks kasutusele Tartu haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO. Lapsevanemal on võimalik esitada taotlus: ## ARNO kaudu- http:// www.tartu.ee/arno ##paberkandjal haridusosakonda või lasteasutusse Paberkandjal esitatud taotlused kannab haridusosakond ARNOsse. Loodame, et võimalikult paljud vanemad suhtlevad lasteaiakoha küsimustes ARNO vahendusel, kuna ARNOs toimub taotluste menetlemine ja seal on kõige terviklikum ja täpsem info. Uueks õppeaastaks kohtade pakkumine algab 1.märtsil. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
Lasteaiakoha taotlemine
direktor
30.03.2015 võttis Tartu Linnavalitsus lasteaiakohtade taotlemiseks ja taotluste menetlemiseks kasutusele Tartu haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO.

Lapsevanemal on võimalik esitada taotlus:

## ARNO kaudu- http:// www.tartu.ee/arno
##paberkandjal haridusosakonda või lasteasutusse

Paberkandjal esitatud taotlused kannab haridusosakond ARNOsse.
Loodame, et võimalikult paljud vanemad suhtlevad lasteaiakoha küsimustes ARNO vahendusel, kuna ARNOs toimub taotluste menetlemine ja seal on kõige terviklikum ja täpsem info.

Uueks õppeaastaks kohtade pakkumine algab 1.märtsil.
Lasteaiakoha taotlemine 30.03.2015 võttis Tartu Linnavalitsus lasteaiakohtade taotlemiseks ja taotluste menetlemiseks kasutusele Tartu haridusteenuste haldamise süsteemi ARNO. Lapsevanemal on võimalik esitada taotlus: ## ARNO kaudu- http:// www.tartu.ee/arno ##paberkandjal haridusosakonda või lasteasutusse Paberkandjal esitatud taotlused kannab haridusosakond ARNOsse. Loodame, et võimalikult paljud vanemad suhtlevad lasteaiakoha küsimustes ARNO vahendusel, kuna ARNOs toimub taotluste menetlemine ja seal on kõige terviklikum ja täpsem info. Uueks õppeaastaks kohtade pakkumine algab 1.märtsil.